تصویر amir
amir

Pinned ۱ ماه 2 هفته ago onto صفحه اختصاصی

پیام تسلیت رهبر انقلاب در پی شهادت حاج قاسم سلیمانی

حاج قاسم سلیمانی

پیام تسلیت رهبر انقلاب در پی شهادت سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای همراه او

در پی شهادت سردار پرافتخار اسلام حاج قاسم سلیمانی و شهدای همراه او بویژه مجاهد بزرگ اسلام جناب آقای ابومهدی المهندس رهبر انقلاب پیامی صادر کردند.

پیام تسلیت رهبر انقلاب در پی شهادت سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای همراه او

در پی شهادت سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای همراه او بویژه مجاهد بزرگ اسلام جناب آقای ابومهدی المهندس رهبر انقلاب پیامی صادر کردند.
پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت‌ آیت‌الله خامنه‌ای متن پیام را به شرح زیر منتشر میکند:

بسم الله الرحمن الرحیم
ملّت عزیز ایران!
سردار بزرگ و پرافتخار اسلام آسمانی شد. دیشب ارواح طیّبه‌ی شهیدان، روح مطهّر قاسم سلیمانی را در آغوش گرفتند. سالها مجاهدت مخلصانه و شجاعانه در میدانهای مبارزه با شیاطین و اشرار عالم و سالها آرزوی شهادت در راه خدا، سرانجام سلیمانی عزیز را به این مقام والا رسانید و خون پاک او به دست شقی‌ترین آحاد بشر بر زمین ریخت. این شهادت بزرگ را به پیشگاه حضرت بقیّة‌الله‌ ارواحناه‌ فداه و به روح مطهّر خود او تبریک و به ملّت ایران تسلیت عرض میکنم. او نمونه‌ی برجسته‌ای از تربیت‌شدگان اسلام و مکتب امام خمینی بود، او همه‌ی عمر خود را به جهاد در راه خدا گذرانید. شهادت پاداش تلاش بی‌وقفه‌ی او در همه‌ی این سالیان بود، با رفتن او به حول و قوّه‌ی الهی کار او و راه او متوقّف و بسته نخواهد شد، ولی انتقام سختی در انتظار جنایتکارانی است که دست پلید خود را به خون او و دیگر شهدای حادثه‌ی دیشب آلودند. شهید سلیمانی چهره‌ی بین‌المللی مقاومت است و همه‌ی دلبستگان مقاومت خونخواه اویند. همه‌ی دوستان -‌ و نیز همه‌ی دشمنان - بدانند خطّ جهاد مقاومت با انگیزه‌ی مضاعف ادامه خواهد یافت و پیروزی قطعی در انتظار مجاهدان این راه مبارک است. فقدان سردار فداکار و عزیز ما تلخ است ولی ادامه‌ی مبارزه و دست یافتن به پیروزی نهایی کام قاتلان و جنایتکاران را تلخ‌تر خواهد کرد.
ملّت ایران یاد و نام شهید عالی‌مقام سردار سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای همراه او بویژه مجاهد بزرگ اسلام جناب آقای ابومهدی المهندس را بزرگ خواهد داشت و اینجانب سه روز عزای عمومی در کشور اعلام میکنم و به همسر گرامی و فرزندان عزیز و دیگر بستگان ایشان تبریک و تسلیت میگویم.
سیدعلی خامنه‌ای
۱۳دی‌ماه ۱۳۹۸
 
مطالب مرتبط:
باید صدها حاج قاسم سلیمانی تربیت کنیم
تا حاج قاسم سلیمانی‌ ها را داریم آمریکا هیچ غلطی نمی کند
شما چه کاره‌ اید که درباره سفر قاسم سلیمانی حرف می زنید؟

موضوع: 
دیدگاه‌ها
نظر خود را در زیر بنویسید
پیوستهای مرتبط با موضوع

جهاد و شهادت

دفاع مقدسشهید ابراهیم هادیسردار سپهبد حاج قاسم سلیمانیتوصیه های شهداسردار سپهبد حاج قاسم سلیمانیسردار سپهبد حاج قاسم سلیمانیشهادت امام علی علیه السلامشهید احمد کاظمیسردار سپهبد حاج قاسم سلیمانیزائران شلمچهسردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی
سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی
پیوستهای کاربر

amir

دعا برای بارش باران
حدیث بهترین بی نیازی
حدیث املاک غارت
شهید ابومهدی المهندس
شهادت امام موسی کاظم علیه السلام
شهادت امام جواد علیه السلام
پیوستهای موجود در این گروه

صفحه اختصاصی

حدیث زمان نامگذاری فرزند
حدیث تواضع در مقابل ثروتمند
بهار در قرآن
کاری که گناه را دو برابر میکند
حدیث اثر عمل اندک
حدیث مستجاب نشدن دعا
پیمایش
ورود کاربر
دیدگاه‌های اخیر
کاربران آنلاین

هم‌اکنون 0 کاربر آنلاین هستند.

کاربران جدید
بالا